Kadınlar İçin En Güzel Gömlek Elbise Modelleri

Kadınların gömlek sevdası yeni bir trend yarattı. Gömlek stilinde hazırlanan gömlek elbiseler bu yaz sokakta ve plajlarda en çok kullanılan elbise modeli olacak gibi görünüyor. Hem rahat hem dökümlü hem de şık olan bu elbiseler kadınlara hayatı kolaylaştıran parçalar olarak dikkat çekiyor.

gömlek

gömlek

Gömlek Elbise Modelleri

Farklı etek boyu ile kadınlara maskülen bir şıklık sunan gömlek elbiseler de özellikle beyaz renk çok moda. Beyaz gömlek elbisenizi her renk çanta ve ayakkabı ile birlikte kullanabilirsiniz. Beyaz gömlek elbisenizi farklı renkte çanta ve ayakkabı modelleri ile kombinleyerek daha zengin bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

gömlek elbise

gömlek elbise

Maskülen tarzı daha feminen kılmak istiyorsanız elbesinizi topuklu ayakkabı ile birlikte kullanabilir, daha feminen bir tarz yaratabilirsiniz. Elbisenizine hareket kazandırmak istiyorsanız bileklik ve kolye ile birlikte kombinleyin. Farklı renklerde çok sayıda bileklik ile birlikte kullanılan gömlek elbiselerle birlikte büyük çanta yerine askılı minik çanta ya da portföy kullanabilirsiniz. Belinizin ince olduğunu düşünüyorsanız belinizin inceliğini ortaya çıkaran kemer kullanmayı ihmal etmeyin.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir