İstenmeyen Tüylerden Kurtulmanın Doğal Yolu

İstenmeyen tüyler kadınlar için oldukça sıkıntı yaratıp ayrıca ağda ve epilasyon gibi uygulamalar esnasında da kimisi son derece acı çekiyor. Her kıyafeti istediğin an giyebilmek ve tamamen acıdan kurtulmak için dünya parası harcanarak yaptırılan lazer epilasyon sonrasında rahatlama yayan hanımlar kimi zaman bu uygulamanın da sonunu getiremiyorlar.

istenmeyen tüyler

istenmeyen tüyler

Limon ve Tuz Mucizesi

Lazer epilasyon uygulaması yaptırmadan önce bir kes daha düşünüp bu uygulamayı en azından üç gün denemenizde fayda var. Öncelikle cilt hassasiyetiniz için vücudun çok görünmeyecek olan bir bölümüne bu uygulamayı yaparak denemeniz gerekir. Hassasiyet oranına göre tuz oranını azaltmanız faydalı olacaktır.
Limon ve tuz bileşeni sayesinde kıl kökleri eski hacimlerini kaybederek zaman içinde tamamen yok olur. Tahriş olmuş ya da yara olan bölgeye kesinlikle uygulamayın.

limon ve tuz

limon ve tuz

Uygulama Yöntemi

Yaklaşık beş yemek kaşığı limona 3 tatlı kaşığı tuz ilave edilerek karıştırılır. Epilasyon ya da ağda yapmış olduğunuz cildinize bu karışımı masaj yaparak uygulayın Bir saat bekletip yıkayın. Üç gün devam etmeniz önerilir.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir