İstanbul İkitelli Paslanmaz Firmaları

İstanbul’da bulunan paslanmaz ürünlerin satışını yapan firma, endüstri ve inşaat sektöründe en çok tercih edilenler arsında geliyor. İkitelli Organize ve Sanayi Bölgesi, paslanmaz sac, çelik ürünler, rulo, dilme, kangal tel, satineli boru ve krom boru üretimi ile hizmet veren İstanbul İkitelli paslanmaz firmaları, ekonomik ürün çeşidiyle müşterilerin almak istediği ürün kategorisine rahatça ulaşabildikleri bir imalat bölgesi olmaya devam ediyor.

Kalite standartları içerisinde ürün imalatıyla ve birçok ürün çeşidiyle hizmet vermeye devam ediyor. Birinci sınıf ürünleriyle müşterilerine en iyi hizmeti veren firma, çalışanlarını da uzmanlar arasından seçerek, sertifikalı ürünler imal etmeye devam ediyor. Pazar hakimiyetinde yıllardır sektörde sağladığı başarı ile tercih sırasında en üst sırada bulunmaya devam ediyor.

Paslanmaz Firmalarının Üretimdeki Kalitesi Nedir?

Sektörde 42 senedir hizmet veren İstanbul İkitelli paslanmaz firmaları, uzman ekibiyle ve üretimde önem verdiği kalite standardı içerisinde alanında en iyisi olmaya devam ediyor. Piyasada tek olmayı başaran firmanın, ürünlerinin hepsinde paslanmaz çelik ürünleri imal ederek alıcıların memnuniyetini sağlayarak kalite odaklı çalışıyor.

Üretiminde çelik kullanımı ile dayanıklı, kalite sertifikalı ve istenilen çeşitte, ekonomik ürünler imal ederek hem otomotiv sektörü hem de inşaat ve lojistik gibi farklı birçok sektöre yıllardır hizmet vermeye devam ediyor. 1983 yılında yenilenerek, alanında tek olmayı başaran firma, müşterileri için memnuniyet odaklı çalışmalarıyla beğeni almayı başarıyor.

Paslanmaz Firmalarının İhracattaki Yeri

Üretim kalitesinden taviz vermeden beklentileri en iyi şekilde karşılamaya devam ederek uluslararası boyutta başarılarıyla da kalıpların dışına çıkmayı başarıyor. Sadece çelik ürünleri ile değil, sağlık, çevre ve güvenlik alanında da kendini aşmış bir firma olarak, uluslararası boyutta da büyümeye devam ediyor.

İhracattaki başarısı ile üretim kapasitesini de dünya çapında kanıtlayarak yüksek teknolojik makinalarla hem Türkiye’de hem de uluslararası hizmet vermeye devam eden firma, müşterilerini mağdur etmeden istenilen ürünleri beklenilen zamanda gönderimini sağlayarak güven vermeye de devam ediyor. Farklı ürün seçenekleri ve merak edilen ürünleriyle www.karacapaslanmaz.com/ adresinden hizmet alabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir