Işıltıyı Beşe Katlayın

Işıltının ve zarafetin, ellerdeki vücut bulmuş hali tektaş yüzükler. Pırlanta ve altının muhteşem kombinasyonu. Tektaş yüzükler, tüm bayanların hayallerini süslemeye devam ediyor. Tek taş yüzüklerin sıralı bir şekilde dizilmesi ile yapılan beş taş yüzükler, daha gösterişli ve daha alımlı.

Işıltıyı Beşe Katlayın

Işıltıyı Beşe Katlayın

Sırataş yüzüklerde kullanılan taş sayısı daha fazladır. Bu yüzden daha gösterişli ve daha ışıltılıdır. Evlilik yıldönümü, sevgililer günü hediyesi olarak alabileceğiniz en değerli aksesuarlardır.

Aynı zamanda beş taş pırlanta yüzük,  hediye ettiğiniz kişiye, ilerleyen zamanla beraber, ona karşı olan sevginizin artacağı izlenimini verebilir.

Beş Taş Pırlanta Yüzük Modelleri

0.57 karat pırlanta beştaş yüzük: 0.57 karat değerindedir. 5 adet pırlanta taşın yan yana dizilmesi ile imal edilir. G sınıfı renk değerine sahiptir. SI1 berraklık değerine sahiptir. Yuvarlak hat kesim ile imal edilir. Metal kısımları, 18 ayar altın değerindedir. 2.70 gr. Ağırlığındadır.

Beştaş pırlanta alyans: 5 adet pırlanta taşın yan yana dizilmesi ile imal edilir. 0.96 karat değerindedir. G sınıfı renk değerine sahiptir. SI1 berraklık değerine sahiptir. Yuvarlak kesim olarak imal edilir. Metal kısımları 18 ayar altındır. 5 gr. Ağırlığındadır.

Beş Taş Yüzük

Beş Taş Yüzük

14 ayar altın beş taş pırlanta yüzük: 0.24 karat değerindedir. 5 adet pırlanta taşın yan yana dizilmesi ile imal edilir. G sınıfı renk değerine sahiptir. VS berraklık değerine sahiptir. Yuvarlak kesim ile imal edilir. Metal olan kısım 14 ayar altındır. 2.28 gr. Ağırlığa sahiptir.

Birbirinden şık ve ışıltılı pırlanta beştaş yüzük modellerini uzaklarda aramayın. Aradığınız beş taş yüzük modelleri ve daha fazlası, Hemera Pırlantada. Hemera Pırlanta; Pırlanta ve altın takı aksesuarları konusundaki uzmanlığını sizler ile paylaşıyor.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir