Iphone 5S Telefon Özellikleri

Telefon anlamında günümüzde birbiriyle yarış halinde olan birçok marka var. Her biri de birbirinden büyük markalar. Bu markalardan biride Apple markasıdır. Apple dünya çapında birçok takipçisi olan ve de büyük projelere imza atan dev bir marka. Özellikle Iphone serisi ile tüm dünyayı kendine hayran bırakan Apple markasının üzerinden yeni modellerde geçse bitmeyen bir sevdası var. O da Iphone 5S olarak gösteriliyor.

iphone 5s

iphone 5s

Neden Iphone 5S?

Iphone 5S cihazından sonra 6 ve onun getirdiği modeller çıktı. Ama Apple tercih edenlerin hala tercihi Iphone 5S. Çünkü hem biraz daha ekonomik hem de özellik olarak tastamam bir cihaz. 4 inçlik bir ekran boyutu olan cihazın 640×1136 Pixel ekran çözünürlüğü var. Batarya anlamında da ortaya güzel bir görüntü çıkıyor.

iphone

iphone

1560 mAh batarya kapasitesi bulunan cihaz toplamda 112 gram ağırlığıyla da kullanıcılarını yormayacak dozda. 1GB RAM’i bulunan 5S, 16,32 ve 64GB hafıza seçenekleri ile kullanıcılarını bekliyor. 8MP ana, 2MP de ön kamerası bulunuyor. Ekonomik ve kullanışlı cihaz isteyenler için biçilmiş kaftan.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir