İos9 Şaşırtan Yeniliklerle Geldi

Akıllı cep telefonu piyasası içerisinde yer alan ve dünya çapınca milyonlarca müşterisi olan Apple ürettiği ürünler ile oldukça tutulan bir teknolojiye sahip. Özellikle akıllı cep telefonu olan iPhone modelleri oldukça tutuluyor. Apple ürettiği telefonlarında ise kendi tasarladığı farklı bir işletim sistemini kullanıyor. İos olarak adlandırılan bu sistem kendi içerisinde oldukça özel ve farklı ayrıntılara sahip.

ios 9

ios 9

Daha hızlı çalışan bir sistem olan ios aynı zamanda dışarıya kendisini kapattığı ve sadece apple ürünleri ile iletişime geçtiği için daha sağlıklı bir kullanıma sahip. Özellikle yazılım olarak güçlü olan bu sisteme dışarıdan herhangi bir virüs ya da tehdit bulaşması neredeyse olanaksız.

ios

ios

Her Güncellemede Farklı Yenilikler

Son olara 9.0.1 güncellemesi ile gelen ios yeni değişikleri ile kullanıcılarını şaşırttı. Ara yüzü değişen uygulamalar ile daha farklı bir kullanım sunan apple aynı zamanda yeni özellikleri de getirdi. Pil kullanımı ve araç teknolojisi bulunan yeni uygulamalar sayesinde telefonlarınızı daha donanımlı ve etkin bir biçimde kullanabiliyorsunuz.

Etiketler:

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir