İlginç Mutfak Tasarımları

Modern mutfağın en güzel özelliği parlak yüzey v ince çizgiler. Süs olarak kullanılmayan mutfak tezgahları ise çok amaçlı kullanıma uygun. Çarpıcı bir görünüm için her zaman renkli dolaplar tercih edilmeli. Eğer mutfağınızı daha geniş göstermek istiyorsanız camlı dolaplardan faydalanın.

renkli mutfaklar

renkli mutfaklar

Renkli ve Çarpıcı Mutfak Dizaynları

Damalı modellerden oluşan dolaplar her zaman iç ruhunuzu daha canlı hale getirir. Yer zemini de düz seçilmeli. Akrilik dolaplar özellikle bu yıl moda. İlginç motiflerden oluşan sandalyeler ise mutfağı daha özel hale getirecek. Sade ya da modern bir görünüm isteyenlere özel çeşitler. Spot ışıllar, parlak yüzeyler ve olabildiğince çarpıcı motifler.

renkli mutfak modelleri

renkli mutfak modelleri

Tezgah üstünde olan duvarda ise her zaman zemin döşemesini daha net gösteren fayanslar kullanın. Metal kulplu olan çekmeceler en farklı tasarımlarıyla. Bu sezon çekmece ve dolap içlerinde özel bölümler çok beğeniliyor. Beyaz renk özellikle dar mutfaklarda her zaman tercih edilmeli. Mutfağı daha da büyük gösterir. Ahşap dolaplar ise sizlere klasik  ve farklı bir etnik hava sağlar.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir