Hediyeleri Paketlemek için 3 Değişik ve Yaratıcı Yol

Güzel veya sıradan bir hediye almış olabilirsiniz, ama mükemmel bir sunum hediyenize çok özel bir anlam katabilir. Belki de hediyeniz bir süre sonra yok olacak, ancak bu 5 ilham verici hediye paketleme işi ile sunumunuz bir ömür hatırlanacak!

hediye
  • Küçük Hayvan Figürlü Kutular

Takı gibi küçük hediyeleriniz varsa, herhangi bir oyuncak mağazası ya da hediyelik eşya dükkânında bulabileceğiniz küçük hayvan figürlerini kullanabilirsiniz. Küçük hediyenizi hayvanların üstüne bağlayarak ya da boyunlarına bir ip geçirip sergilemek için eğlenceli ve tuhaf bir yol olabilir, fakat etkileyici olacağı kesin. 

  • Konfeti Yapıştırma

Doğum günü, mezuniyet, kutlama veya herhangi bir sebep için mükemmel olan bu eğlenceli konfeti yapıştırma, normal paket kâğıdının görünümünü muhteşem yapacaktır. Sadece düz renk bir paket kâğıdı ile hediyenizi sarın ve üzerine renkli elişi kâğıtlarından delgeçle oluşturduğunuz konfetileri yapıştırın.

  • Renkli Bantlardan Mum Şekilleri

Bu renkli mum fikri bir doğum günü hediyesi için çok iyi bir fikir olabilir. Gerçekten benzersiz bir sarma yüzeyi oluşturmak için kırtasiye ya da hobi mağazalarında bulabileceğiniz çeşitli renk ve desenlerdeki washi bandı seçin ve keserek düz renkli paket kâğıdı üzerine dik şeritler hallinde yapıştırın. Sarı renkli elişi kâğıtlarından alev şeklini vererek mum üzerine ekleyin.

Hediye paketlemek için bu 3 farklı yol dışında kendi yaratıcılığınızı kullanarak sınırsız sayıda tasarım bulabilir, hediyelerinizi farklı bir tarzda sunmanın özelliği ve keyfini yaşayabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir