Güneş’in Kızları Dizisinde Önemli Gelişmeler

Kanal D’nin bu yaz sezonunun iddialı dizilerinden biri olan Güneş’in Kızları muhteşem hikâyesiyle her hafta ekranların beklenen dizisi olmayı başardı. 18 Haziran’dan itibaren Kanal D’ de yayınlanmaya başlayan Güneş’in Kızları, İzmir’de yaşayan üç kızıyla bir aile olmayı başarabilen ve kızlarına hem annelik hem de babalık yaparak ailesini ayakta tutmaya çalışan Edebiyat öğretmeni Güneş’in hikayesini anlatıyor.

 

Babalarını kendilerini terk edip gitmesiyle Güneş’i hem anne hem de baba olarak gören Nazlı, Selin ve Peri’nin annelerinin İstanbul’da yaşayan ve oldukça varlıklı bir iş adamı olan Haluk ile evlenmesiyle tüm düzenleri alt üst olur ve kendilerini bir anda İstanbul’ da bir villa da bulurlar.

Bir Aile ve Gençlik Hikayesi

Haluk her ne kadar iyi bir adam gibi görünse de öfke kontrolü olmayan bir adamdır. Güneş’in bunu zamanla fark etmesiyle yaşanacak olaylar ve Haluk’un sakladığı sırlarla hayatları değişen bir ailenin öyküsü ile ekranlara gelen Güneş’in Kızları, seyirciyi ekranlara çeken senasyosu ile bu yılın başarılı yapımlarından biri olmaya aday olarak görülüyor.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir