Gri Saç Modası

Son yıllarda giyim dünyasında sokak akımının ve salaş giyim tarzının fazlasıyla ön plana çıktığı görülüyor. Özellikle bayan giyim modasına yön veren bu tarzlar, son birkaç sezondur bayanların yoğun şekilde ilgisini çekiyor. Bayan giyimde öne çıkan bu rahatlık ve salaşlık saçlarda da etkisini gösteriyor. Dağınık veya toplu saç modelleri gibi birbirinden tamamen farklı saç modellerinde dahi gri saç modası ön plana çıkıyor.

gri saç

gri saç

 Gri Saç Cesaret İster

Fazlasıyla cesaret gerektiren bir uygulama olsa da son zamanlarda pek çok kadının saçlarında grinin eşsiz güzelliğini görmek diğer kadınlara da bu konuda atılım yapma konusunda önemli bir destek sağlıyor. Tamamen gri veya uçlardan siyah başlayarak griye dönen saç renkleri günümüzde modern bayan tarzına önemli bir etkide bulunuyor.

gri saçlar

gri saçlar

Dünya genelinde pek çok ünlü isminde bu modaya uyum sağlaması ve hatta öncüleri olması bayanların gri saça olan ilgisinin her geçen gün hızla artmasına neden oluyor ki bu durumda daha birkaç yıl sokakta, işte ve hatta evde bayanların saçlarında gri etkisini görmeye devam edilecek gibi görünüyor.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir