Gladyatör Sandaletler Nasıl Giyilmeli?

Sokak modasını yakından takip edenlerin iyi tanıdığı gladyatör sandalet modelleri bu yıl da moda olmaya devam ediyor. Kombinleyeceğiniz seçeneklerin oldukça fazla olması ise gladyatör sandalet giyerek hayalinizdeki imajı yaratabilmenizi sağlıyor.

Romantik bir etki bırakmak istiyor ve dışarıya masum bir stil yansıtmak istiyorsanız beyaz dantelli ya da sade elbiseler ile birlikte gladyatör sandaletlerinizi giyebilirsiniz.

gladyatör sandaletleri

gladyatör sandaletleri

Rahat ve özgür karakter yapınızı dışarıya yansıtmak istiyorsanız etnik çizgiler ile detaylandırılmış olan bohem tarzda bir stil yaratabilirsiniz. Özellikle tulum benzeri fakat dizin altında bir hizada biten elbiseler ile gladyatör sandaletlerin uyumu kusursuz olmaktadır.

Gladyatör Sandalet ile Etek Giyilir mi?

Yaz aylarının sıcak havalarında gladyatör sandalet giyerek rahatlığı yakalayabilmek istiyorsanız klasik şort modellerini giyebilirsiniz. Diz üstünde biten şort modellerini seçmeniz mükemmel bir tarza sahip olmanız için yeterli olacaktır.

gladyatör sandalet modelleri

gladyatör sandalet modelleri

Eğer çekici ve seksi bir stil yaratmak istiyorsanız, mini etek giyebilirsiniz. Çiçek desenli ya da sade tasarıma sahip olan mini etekler gladyatör sandaletler ile çekiciliğinizi tamamlayabileceğiniz en önemli parçalar arasındadır.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir