Gerçek Dijital Makyaj

Birçok dijital uygulamada yüz üzerinde yapılan oynamalar ile farklı veya komik görüntüler elde edebilirsiniz. Bu uygulamalar, elbette sanal gerçeklikten uzak, çoğu zaman da eğlencelidir. Ancak makyajda bir sonraki küresel gelişme, herkesi özellikle de kadınları “bu kadarına pes” dedirtecek kadar çok şaşırtacak…

dijital makyaj fiyatları

dijital makyaj fiyatları

Dünyanın İlk Dijital Makyaj Makinesi

İnovasyon teknolojilerini hayat geçiren Foreo markası “MODA” adını verdiği özel bir sistem ve cihaz ile dünyanın ilk dijital makyözü unvanını kazandı. Teknoloji harikası cihaz yüzünüze elinizi bile değdirmeden makyajınızı tamamlıyor.

Moda makyaj sistemi bir kompozisyon oluşturarak yüze 90 kare geometri haritalama ve yüzün tam yönünü izleme tekniği ile hassas ve gerçek zamanlı bir uygulama sağlıyor. Biyometrik objektif ile 3D yüz tarama programı, yüz-haritalama yazılımı ve  ve pigmentasyon analizleri sonrası yüz görünümünü sorunsuz özelleştirmek için benzersiz özelliklere sahip bir makyaj stili sunuyor. Makyaj 3 adımda uygulanıyor:

  • Makyaj bazı ve uzun süreli UV koruma alanı oluşturma
  • Hatları belirleme, vurgulama ve şekillendirme
  • Gözler, yanaklar ve dudaklar için son kat renkler
dijital makyaj

dijital makyaj

Cihazın önemli özelliklerinden biri de akıllı telefon uygulaması ile 3D baskı ve yüz tarama teknolojisinin birleştirerek entegre edilebilmesi. Sanal ortamda favoriniz olan bir ünlüden veya beğendiğiniz bir makyaj stilinden örneği sadece 30 sn içinde kendi yüzünüze doğrudan uygulayabiliyorsunuz. En karmaşık makyaj detaylarını bile uygulayabilen hassas cihaz; doğal, uzun ömürlü ve de ve hipoalerjenik cilt tipleri için özel mineral makyaj mürekkebi kullanılıyor.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir