Geniş Kapsamlı Eğitim Kredisi

SON SÜRE 31 MAYIS

İş Bankası 31 Mayıs’a kadar sürecek bir eğitim kredisi kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında banka aylık yüzde 0.85 faiz oranıyla, 35 bin TL ve 12 ay vadeye kadar kredi kullandırıyor. Kampanyadan ilk ve orta dereceli özel okullarda, yükseköğretim kurumlarında veya yurtdışında eğitim gören tüm öğrenci velileri faydalanıyor.

Eğitim

Eğitim

İş Bankası başvuru esnasında müşterilerinden kimlik ve gelir müşterilerinden kimlik ve gelir durumunu gösterir belgenin yanı sıra öğrenci kayıt belgesi ile okul ücretini gösterir belge veya faturayı talep ediyor. Bankanın bunun dışında ayrıca Türkiye genelinde yaklaşık 120 okul ile eğitim ücretlerine aracılık edilmesine ilişkin anlaşması bulunuyor.

Serkan Bünyamin ÇELİKTEN / Doğa Koleji Genel Müdür Yardımcısı
“Erken ödeyene yüzde 10’a varan indirim var”

Eğitim

Eğitim

Doğa Okulları’nda erken ödeme yapan velilerimiz liste fiyatı üzerinden yüzde 10a varan indirim alıyor. Erken ödeme dönemimiz ise ocak ayında başlıyor. Ocak ayında erken ödeme yapan velilerimiz yüzde 10, mart ayında yüzde 8, mayıs ayında ise yüzde 3 indirim alıyor. Yani indirimler kademeli oluyor. Haziran temmuz aylarında ise normal liste fiyatı uygulanıyor. Velilerimiz genellikle erken ödemeyi tercih ediyor. Yüzde 80i yılın ilk dört ayında kayıt yenileme ve ödemesini yapıyor. Halen İstanbul dışındaki illerde okul fiyatlarımız 12 ila 16 bin TL arasında İstanbul’da ise 14 bin ila 24 bin TL arasında değişiyor. Ayrıca velilerin eğitim masrafını “ azaltabilmek için örneğin “Kardeş İndirimi”miz, kurumsal indirimlerimiz, nakit ödeme indirimlerimiz, kredi kartına özel uygulanan kampanyalarımız da var. Bunun dışında yüzde 100e varan burslarımız da bulunuyor. Ayrıca Finansbank ile yaptığımız özel anlaşma sayesinde öğrencilerimize hem eğitim, hem de öğrenci acil sağlık sigortası yapılıyor. Eğitim sigortasında, öğrencimizin eğitimi sakat kalması veya velinin ölümü gibi istenmeyen durumlarda aynen devam ediyor.

1 Yorum

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir