Gelin Başı Modelleri

Gelinliğiniz için hemen hemen tüm gelinlik modellerini ezberlediğiniz ve size en çok yakışan gelinlik modelini buldunuz. Peki bununla sorun bitiyor mu elbette hayır. Önemli olan bir diğer ayrıntı ise gelin saçıdır. Özellikle size yakışacak ve gelinliğiniz de ön plana çıkarak bir gelin saçı modeli ile tam ve benzersiz bir uyum yakalayabilirsiniz.

gelin başı

gelin başı

Sırtı Açık Olan Gelinlikler

Eğer gelinliğinizin sırtında dekoltesi var ise elbette bunu ön plana çıkarmak gerekecektir. Dolayısı ile de sırt dekolteli gelinlik saçları genelde toplu olmalıdır. Hatta gelinliğin havasına göre sıkı bir topuz çok daha hoş durabilir. Eğer biraz salaş ve romantik bir gelinlik ise o halde hafif dağınık bir topuz da yine gelinliği ön plana çıkarabilir.

Göğüs Dekoltesi Gelinlikleri

Göğüs dekolteli gelinliklere saçların açık olması çok daha fazla yakışıyor. Hatta biraz fazla açık buluyorsanız saçlarınız ile kamufle de edebilirsiniz. Dolayısı ile değer açık saçtan sıkılmıyorsanız bu bir tercih olabilir.

gelin başı modelleri

gelin başı modelleri

Kabarık Gelinlik Modelleri

Kabarık gelinlik modellerinde saçlarınızı açmayı düşünmeyin deriz. Zaten oldukça havalı duran gelinliğe bir de üst bölgede saçlarınız oldukça açık ve havalı olarak katılınca ilgi biraz dağılıyor gibi. Dolayısı ile bu anlamda tercihleriniz yine toplu olursa gelinliğinizin etekleri daha fazla ön plana çıkacaktır. Hatta düğün öncesi kuaförde saç denemeleri yaptırarak en güzel modeli kolaylıkla bulabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir