Gece Çıkarken Nasıl Takılar Seçilmelidir? 

Takılar hiç şüphesiz ki kadınların vazgeçilmezleri arasında kendine yer bulmakta. Markalar da kadınların bu konudaki meraklarından ötürü her geçen gün birbirinden farklı tasarımları onlara sunuyor.

gece takıları

gece takıları

Böyle olunca da artık kadınlar gerek günlük gezmelerinde gerekse gece özel davetlerinde giydikleri kıyafetleri tamamlayacak tarzdaki takıları dikkatli bir şekilde inceleyerek bunlar arasından seçimlerini yapıyorlar. Yapılacak olan yanlış seçim sonrasında seçilecek olan yanlış parçalar tüm kombini kötü gösterebilecektir. Bundan dolayı özellikle gece davetleri için seçilecek olan takılar konusunda dikkat edilmesi gereken bazı detaylar bulunuyor.

Gidilecek Yere Göre Takı Seçmelisiniz

 Gündüzleri sade takılar seçen kadınlar, gece davetleri için mümkün olduğu kadar ışıltılı takılar arasından seçimler yapılmalıdır. Takıların illa ki altın olmasına gerek yok. Özellikle de son dönemlerde gümüş takılar birçok kadın tarafından tercih edilebiliyor.

özel gün takıları

özel gün takıları

Uzun boyunlu bir kadın saçlarını topuz yaptıysa, mümkün olduğu kadar uzun küpeler kullanılabilecektir. Koyu tenli kadınlar, birbirinden renkli taşlardan hazırlanmakta olan gösterişli ve uzun küpeleri rahatlıkla seçebileceklerdir.

Birçok kadın gece davetleri için takı seçmek istedikleri zaman tercihlerini mümkün olduğu kadar farklı takıları bir anda kullanmayı istiyorlar. Ancak bu aşamada yaptıkları yanlış seçimlerden ötürü takıları ne kadar güzel olursa olsun fark etmez ortaya oldukça karmaşık bir görüntü çıkmış olacaktır. Bunun yerine dikkat edilmesi gereken şey bir yerde gösterişli takı kullanılıyorsa diğer yerlerde sadelikten yana seçimler yapılmalıdır.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir