Facebook’ a Trending Topics Özelliği Geliyor

Günümüzde sosyal medya yaşamın her alanında son derece önemli bir role üstleniyor. Özellikle de günümüz modern teknolojisinin insanlara internete erişimi her alanda oldukça pratik ve mümkün hale getiriyor.

trending topics

trending topics

Bu neden ile de günümüzde internet kullanımı dünyanın her yerinde son derece yoğun ve sık bir şekilde kullanılırken, her geçen gün internet kullanım oranları oldukça yüksek oranlarda artış gerçekleştiriyor.

Trending Topics Özelliği Artık Facebook’ ta

İnternetin bu denli yoğun şekilde kullanılması sosyal medyanın da önemini yaşamın her alanında daha etkin şekilde gösteriyor. Günümüzün büyük sosyal medya platformları Facebook ve Twitter son yıllarda dijital dünyada kıyasıya bir mücadele veriyor. İnternet kullanıcısını kendisinde tutma telaşında olan bu sosyal medya platformlarında pek çok yenilikte sürekli olarak kullanıcılara sunuluyor.

facebook

facebook

Sosyal paylaşım platformuna getirdiği yeniliklere bir yenisini daha ekleme hazırlığı içerisinde bulunuyor. Facebook, Twitter’ da yer alan Trending Topics özelliğini kendisinde de kullanıma sunmaya başlayacak. Bu sayede kullanıcılar popüler konu başlıklarını son derece pratik bir şekilde ve anlık olarak takip edebilme imkanına sahip olabilecek.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir