Evinizin Dekorasyonunda Yenilik

Eviniz için farklı dekorasyon fikirleri edinmek istiyorsanız bu makaleyi okumadan geçmemelisiniz. Her insan bazı anlarda yeniliğe, farklılığa ve değişime ihtiyaç duyar. Bu değişimi evinizin bir bölümünde gerçekleştirmeye ne dersiniz. Evinizin dekorasyonuna kattığınız yenilik ile siz de adeta yenilenmiş gibi olabilirsiniz.

Siyah Beyaz Salonlar

Siyah Beyaz Salonlar

Dekorasyon Tüyoları

Bu kapsamda yenilik niyetinde olan okuyuculara birkaç tavsiye verilebilir. Her şeyden evvel doğru aksesuar seçimi yapmak olmazsa olmazlardandır. Ev dekorasyonunu yapma işini bayanların yaptığı kıyafet kombini gibi düşünebilirsiniz.

Resimlerle Süslü Ev Dekorasyonu

Resimlerle Süslü Ev Dekorasyonu

 

Birbirinden bambaşka havada ve tarzda olan 2 ayrı aksesuarı aynı oda içinde kullanmak ne kadar doğru olabilir ki? Bu nedenle odanız modern bir ambiansa sahipse dekorlarınızı bu tarza paralel özelliklerde seçmelisiniz.

Evinizde gerçekleştireceğiniz bilinçli bir dekorasyon hem sizi hem de gören herkesi mutlu edecektir. Zevki etmeninin de oldukça önemli olduğu bu konu büyük bir kombinasyon eşliğinde ele alınmalıdır.

Sıradışı Dekorasyonlar

Sıradışı Dekorasyonlar

 

Dolayısıyla evinizi giydirirken doğru akseuar ve doğru dekor tercihleri yaparsanız yaptığınız işin sonucundan memnun kalırsınız. Odada bulunan tüm eşyaların klasik, avangart veya modern tarzlarda oluşuna göre uyumlu aynalar, biblolar ve çerçeveler kullanmalısınız.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir