Evinizi Kendiniz Dekore Edin

Sevdiğiniz insan ile evlenmeniz için artık çok kısa bir süre kaldı. Düğün hazırlıkları, nikah telaşı ve de evlenme heyecanı derken evinizin dekorasyonunu da unutmamanız gerekiyor. Eviniz sizin her şeyiniz olacaktır. Ömrünüz boyunca sizi terk etmeyecek tek şeydir. Canınız sıkkın olduğunda bile dekorasyonu ile size yardımcı olabilir.

modern salon dekoru

modern salon dekoru

O Ev Sizin

Evinizin dekorasyonunda fikirlerden çok zevkler önemlidir. Günümüzde ev dekorasyonu konusunda annelerin karışma huyu var maalesef. Tabii ki sizlere yardım edecekler, tecrübelerini gösterecekler ve de destek olacak ama bunun dozunu da iyi ayarlamaları gerekiyor. Çünkü her şeyden önce o ev sizin eviniz. Mutluluğu ile hüznü ile o ev sizin eviniz.

badana yapmak

badana yapmak

Aileleriniz tabii ki size yardım edecek ama önemli olan onların fikri değil sizin istediğiniz ve isteklerinizden doğan zevkiniz. Evinizi kendi zevkinize göre dekore edin. Renginden eşyasına, fayansından avizesine kadar her şeyi siz organize edin. Evinize girdikçe mutlu olun. Yoksa bir ömür boyu pişman olursunuz. Her zaman evinizi değiştirme imkanınız olmayabilir.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir