Evinize Modern Bir Görünüm Katmanın En Etkili Yolu

Evlerinizi sıradanlıktan kurtarmak mı istiyorsunuz? Düz ve sade duvarlarınız size sıkıcı gelmeye mi başladı? Dekorasyon için kullandığınız mobilyaların evde hem yer kapladığını hem de evi hantallaştırdığını mı düşünüyorsunuz? Çözümü çok basit duvarlarınızda yapımı son derece basit olan nişlerle hareket kazandırıp bu nişleri başlı başına dekorasyon ögesi olarak kullanabilirsiniz. Bu estetik anlamda size modern bir kimlik kazandıracağı gibi evinizin odalarının kullanım alanını da arttırarak size daha geniş ve ferah bir ev olanağı sağlar.
Peki nerelerde niş yapılabilir? Evlerinizin yaşam alanı olarak ayrılan salonlarında, oturma odalarında, mutfaklarda, giriş hollerinde, özellikle yatak odalarında ve hatta koridorlarda yaparak evinizi daha sıcak ve daha işlevsel hale getirebilirsiniz.

ev dekorasyon önerileri

ev dekorasyon önerileri

Evinizde Niş Kullanımıyla Şık Bir Görünüm Elde Etmek

Kullandığınız nişleri üzerlerine herhangi bir eşya koymadan dahi sadece ışıklandırma ile estetik açıdan son derece şık bir görünüm elde etmeniz işten bile değil. Özellikle ahşap kullanımı ve led aydınlatma ya da kullandığınız yüzeyle kontrast sağladığına inandığınız bir renk ile duvarlarınızda son derece şık hareketlendirmeler yapabilirsiniz.
Köşelerde, işlevsiz gibi görünen yerlerde, mobilya koymaya olanak tanımayan dar alanlarda yapacağınız nişler sayesinde etkili sonuçlar almanız mümkün. Buralarda nişleriniz raf ya da aydınlatma yaparak size farklı opsiyonel çözümler sunacaktır.

dekorasyon fikirleri

dekorasyon fikirleri

Banyolarınızda ve mutfaklarınızda raf gibi kullanabilir. Oturma odanızda TV ünitesi şeklinde yararlanabilirsiniz. Koridorlarda ise size dekorasyon sağlarken yatak odasında bir ayna ile birlikte kullanılan bir niş son derece zarif durabilir.
Niş kullanımı sizlerin üretkenliğinizle birlikte zengin bir yelpaze ile hayatınıza kolaylık, estetik ve zarafet getirecektir.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir