Ev Dekorasyonu Üzerine Fikirler

Hemen hemen her insan sıkılır hep aynı görünen evden ama özellikle bayanlar ayda bir değiştirmeleriyle meşhurlardır. Dekorasyon denildiğinde dudak uçuklatıcı rakamlara gerek yok, gayet makul fiyatlar dâhilinde de evinizi değiştirip, ferah bir ortama sahip olabilirsiniz.

ayna

ayna

Dekorasyon Hakkında Birkaç Tüyo

İpucu vermek gerekirse, örneğin geleneksel türk ailelerinin vazgeçilmez unsurudur konsol üstü ayna fakat yıl 2015 ve artık sıkıldı insanlar bu tarz bir salondan ya da oturma odasından. Yapılabilecek en doğru şeylerden biri o dümdüz, kocaman ayna yerine irili ufaklı bir sürü parçadan oluşan aynaları duvara yapıştırıp, birbirinden tamamen bağımsız fakat bütünlükleri de bir o kadar içinize sinen bir ortam yaratabilirsiniz.

ayna dekorasyonu

ayna dekorasyonu

Ya da mesela parke renginize göre perdeleri ve duvarı pastel bir renk yaptığınızda odanız olduğundan daha ferah ve kesinlikle daha aydınlık görünecektir. Bir başka öneri ise perde kullanırken dış perdeleri mümkünse yere kadar olanlarından seçerseniz odanızın daha uzun daha geniş görünmesine katkı sağlayacaktır. Haydi ama, harekete geçin, hiçte zor değil, ufak ufak deneyin, bir bakmışsınız devrim olmuş!

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir