Erkeklerin Kadınlarda Görmek İstediği Moda

Erkekler, kadınlara göre çok daha çabuk soğuyabilen varlıklardır. Eğer bir kadın olarak sevdiğiniz adamı kaybetmek istemiyorsanız ya da henüz partneriniz olmayan sevdiğinizi kazanmak istiyorsanız erkekleri soğutan hallerden uzak durun. Bu tüm hayatınızı da doğrudan etkileyecek bir şeydir. Erkekler yabani görünümlerinin altında dikkatli ve titiz ruhlarını besler.

topuk

topuk

Giyiminize Dikkat Edin

Erkekler topuklu ayakkabıdan pek hoşlanmaz. Kadınlarında tam tersi en sevdiği şeydir. Hiç giymeyin denmiyor ama fazla abartmayın. Modaya da kesinlikle uyum sağlayın. Modaya uymayan bir kadını erkekler pekte sevmezler. Garip gelebilir ama böyledir. Ayrıca yürümeyi de beceremiyorsanız kesinlikle topuklu ayakkabı giymemeniz öneriliyor. Rezil olmaya ve ezilmeye gerek yok.

topuklu ayakkabı

topuklu ayakkabı

Dekolte giyecekseniz o kıyafeti taşımayı bilin. Son dönemlerde dekolte kıyafetlerde siyah ve kırmızı ön plana çıkıyor. İyi bir kombin hayat kurtarır. Yüksel bel pantolonlarda bu dönem büyük revaçta. Kaban tercihinizde de renklerin gücünü kullanın. Soğuk havalarda sizi kapatacak koyu renklerden ziyade açık renkleri tercih edin. Erkekler buna çok dikkat ediyor.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir