Doğal Maskeler ve Yüz Yogası

Cilde yapılan maskeler ile cilt sağlığına kavuşur ve her zaman canlı durur. Yüz yogası ile gençlik cildin erken yaşlarda kırışmasını engeller. Düzenli olarak maske yapmanız önemli olduğu gibi yüzünüze jimnastik yapmanız da cildin elastikiyetini artırır. Sabahları aynaya bakarak parmak uçlarınız ile yüzünüze noktasal vuruşlar yapmanız gerekir.

yüz yogası

yüz yogası

Yüz Jimnastiği ve Cildin Gerginliği

Cildin nem dengesi yerinde olduğu zaman cilt erken kırışmaz. Bol su içmek ve sağlıklı beslenmek cilt üzerinde önemli etkiye sahiptir. Yüz yogası ile gençlik yıllardan beri uygulanan ve başarılı sonuçlar veren bir uygulamadır. Boyun ve gerdan kısmını düzeltir, kazayağı görünümlerine son verir.

yoga

yoga

Dudak üstlerinde olan kırışıklıkları zeytinyağı sürerek yok edebilirsiniz. Cildin nem dengesi için yaz ve kış cildinize uygun kremleri sürmeniz gerekir. Cildinizi su ile temizlemek yerine maden suyu ile temizlerseniz ışıldadığını fark edeceksiniz. Gözaltları daha hassas olduğu için göz kremlerine ayrı önem verilmesi uygundur. Sağlıklı ve genç görünmenin temel sırrı düzenli bakım ve doğru beslenmedir.

yüz maskeleri

yüz maskeleri

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir