Dekorasyonunuza Yakışan 5 Farklı Sehpa Modeli

Sehpa modelinin büyüklüğü, özellikleri ve estetiği göz önünde bulundurarak odanızın ve yaşam biçiminizin mükemmel uyumunu sağlayın.

  • Metal Ayaklı Cam Sehpalar

Yaşam alanlarında açıklık hissetmek için iyi bir seçimdir. Ayrıca, özel bir halıya sahip olduğunuzda ve görünümünün engellemesini istemediğinizde de harikadır, ancak, parmak izlerinin belli olmasını engelleyen özel bir sprey kullanırsanız daha kullanışlı olacaktır.

cam sehpa

cam sehpa

  • Yuvarlak Sehpalar

Etrafında dolaşma imkânı ile daha pratik ve çocuklar için de güvenlidir. Özellikle birçok koltuk modeli ile de uyumludur ve herkes sehpaya ulaşabilir. Cam, ahşap veya mermer, elinizin altında uyumlu ve sevebileceğiniz bir yüzey olduğundan emin olun.

  • Alçak ve Sade Sehpalar

Bazen standart yükseklik veya genişlik olmayan bir sehpa tam da bir odanın ihtiyaç duyduğu şeydir. Bu durumda, çok alçak bir sehpa, ön planda net bir yatay düzlem oluşturarak, arka planda uzun yatay çizgisini dengeler. Daha yüksek bir tablo, değişen yükseklikler ilgi katar.

eskitme sehpa

eskitme sehpa

  • Eskitme Mobilya Sehpalar

Bir sehpa veya kahve masası için eski mobilya nesneler kullanmak, bir odaya yaşanmışlık katıyor. Modern vintage bir sehpa bulabileceğiniz gibi, yeni bir sehpa modelinin de eskitme yapılmasını da isteyebilirsiniz.

  • Kumaş Kaplama Sehpalar

Döşemeli bir sehpa için pek çok renk ve doku alternatifi bulabilirsiniz ve bu renkler odağın merkezinde oldukça dikkat çekicidir. Kitapları ve diğer öğeleri tutmak için şık bir tepsi ile işlev sağlayabilir, kontrast denemeleri yapabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir