Dekorasyonda Son Moda

Dekorasyon dünyası, kıyafet dünyasında olduğu gibi hızlı bir gelişme içerisinde. Kıyafet modasında olduğu gibi son moda dekorasyon ürünleri son yıllarda büyük ilgi görmeye başladı.

Cesur renklerin oluşturduğu, ekoseli kumaşların süslediği ve doğu esintilerinin bulunduğu dekorasyon dünyası oldukça zengin bir biçimde geliyor.

Bu sene belki de birçoklarının ilgi gösterdiği bir alan haline gelmeye başladı. Özellikle bu konuda televizyon kanallarında programlar bile yayınlanıyor.

Dekorasyonda Son Moda

Dekorasyonda Son Moda

2015 Yılı Ev Dekorason

Artık hemen hemen herkes evinde değişik renkleri denemeye başladı. Klasik renklerden sıkılan insanlar, alternatif yöntemler denemeye başladı. Bunlardan bir tanesi de üç boyutlu duvar kağıtları. Birçoklarımız ev ve işyeri arasında mekik dokuyoruz. Doğa özlemini ve değişik yerleri görme arzusunu bir nebze de olsa, duvar kağıtları ile giderebiliriz.

Dekorasyonda Son Moda

Dekorasyonda Son Moda

Parlak renkler ve canlı renkler de bu senenin dekorasyon modaları arasında. Sıcak safran sarısı, soğuk neon sarısı gibi renkler, geçen sene olduğu gibi bu senede ilgi görüyor.

Bu senede diğer senelerde olduğu gibi, geometrik formlar ve çiçekli desenlerde modaya girmiş durumda.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir