Dekorasyonda Eski ve Yeni Uyumunun Önemi

Dekorasyon tasarımlarında genel olarak daha klasik çizgilerin modern teknoloji ile bir araya getirildiği özel dizaynlar tercih ediliyor. Özellikle de yaz aylarının yaklaştığı bugünlerde hem yaz aylarının muhteşem etkileyiciliğini yaşam alanlarında da yaratarak ruhsal açıdan ferahlamayı, hem fiziki yönden konforu hem de estetik yönden özgün bir şıklığı yaratabilmeyi sağlıyor.

Salon dekoru

Salon dekoru

Salon Dekorasyonda İleri Teknoloji Etkileri

Son dönemlerde teknolojik ürünlerin evlerin her noktasında kendisine fazlası ile yer bulması ile birlikte modern çizgilerin klasik ve doğal detaylar ile bir araya sıklıkla getirildiği dekorasyon tasarımları yaratılmasına yol açıyor. Salon dekorasyonu çalışmalarında bunu en etkin şekilde görebilmek mümkün oluyor.

Nostalji dekorasyonu

Nostalji dekorasyonu

Özellikle de led tv, bilgisayar ve tablet gibi teknolojiyi doğrudan eve getiren cihazların görsel bir uyum sağlayacağı ahşap ürünler ile oluşturulan muazzam uyumu, günümüzün dekorasyon trendlerini ortaya çıkartıyor.

Klasik dekore edilmiş salonlar

Klasik dekore edilmiş salonlar

Tv üniteleri, sehpalar, koltuk takımları, perdeler, duvar dekorasyonu ve daha pek çok ufak aksesuar ürün detayları gibi farklı noktalar salon dekorasyonunda özgün, rahat, fonksiyonel ve şık bir görsel atmosfer yaratabilecek bir uyumluluğa sahip olması gerekiyor.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir