Çorap Bot Modasından 3 Popüler Tarz

Kış sezonu boyunca ayaklarınızı sıcak tutmak için birkaç kışlık ayakkabı, çizme ve bot almanız gerekecek, ancak tüm arkadaşlarınızı etkilemek için garantili bir stil var ve bu; çorap botlar! Hemen her markada birbirinden şık modeller bulabilirsiniz ve çok zengin kıyafet kombinleri oluşturabilirsiniz.  İşte en cazip 3 stilde çorap botlar:

parlak bot

parlak bot

  • Işıltılı Çorap Bot

Özellikle bir akşam partisinde çok şık ve çarpıcı görünmenizi sağlayacak parlak renkli bot çorap modellerinde dore, lame, gümüş ya da altın simli ve de rugan tasarımlar yer alıyor. Oldukça göz alıcı ve iddialı…

  • Küba Topuklu Çorap Bot

Kalın küt topuklu çorap botlar, en kullanışlı olanları diyebiliriz. Hemen her yerde ve her zaman ayaklarınıza kara sular inmeden kullanabilirsiniz. Üstelik kırmızıdan mora, beyazdan turuncuya hemen her renk bir tasarım bulmak mümkün.

ince topuk bot

ince topuk bot

  • İnce Topuklu Soket Çorap Bot

Dişiliği ön plana çıkaran ince zarif topuklar ve ayağı rahatça saran soket çoraplı botlar, biraz daha stil kombinleri istiyor. Onları şık kalem etekler ile ofiste, A model bir elbise ile akşam davetlerinde rahatlıkla giyebilirsiniz.

Sentetik germe malzemeler kullanılan çorap bot modelleri için deri, süet, tekstil ve bunların karışımlarından oluşan stil, markaların daha karışık, ilginç aksesuarlarla dolu ve de daha pahalı olabilecek denemeler yapmalarını sağlıyor. Nihayetinde zengin renk ve tasarım kalitesi olan çorap botlar trendinde herkesin zevkine uyacak bir tane bulması olası!

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir