Cilt Çatlaklarına Doğru Tedavi

Deri altında gerilmeler ve nemden yoksun kalan bölgelerin kilo almaya bağlı olarak oluşturduğu çatlaklı görüntü genel olarak kadınlarda ortaya çıkmaktadır.

Hormonsal olarak kadınlarda daha fazla ortaya çıkan bu problem ciltte yer alan kollajen ve elastik liflere zarar verebiliyor.

Cilt çatlakları

Cilt çatlakları

Kaşıntılar Belirtiler

İlk olarak kaşıntılar ve kırmızı morluklar şeklinde ortaya çıkan çatlaklar cilt için başlı başına bir sorun teşkil eder. Zamanla beyazlaşan çatlaklar döküntü haline gelmeye başlar.

Basen ve bacaklarda görülen bu rahatsızlık aynı zamanda gebelik sonrasında da sıklıkla karşılaşılabilen bir durumdur. Çatlak tedavisi noktasında ise uzmanların sunmuş olduğu oldukça etkili yöntemler var elbette.

Oldukça zor olan çatlak tedavisi için sunulan farklı yollar var. Bu yollar içerisinde en çok etkili olan ve doğru sonuç veren yöntem ise lazer.

Bu konu hakkında doğru yöntemleri öğrenmek ve çatlaklarınız ile profesyonel olarak savaşmak istiyorsanız https://www.drfulyatezel.com/catlak-tedavisi.php adresini ziyaret edebilirsiniz. Bu sayede sizin için en uygun olan tedavi yöntemini daha yakından incelemiş olacaksınız. Doğru yöntemler ile çatlaklardan kurtulmak olanaklı.

 

1 Yorum

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir