Cami Korkuluklarında En Özel Tasarımlar

Camiler mimarisi ve insana verdiği manevi huzuru ile en çok akılda kalan ve beğenilen yerlerden biridir. İç mekanları hazırlanırken her birinde özel tasarıma sahip ahşap işçilikli cami korkulukları kullanılır. Camilerin üst bölümlerinde konumlandırılan korkulular ortama bütünsel bir ahenk katar ve dikkat çekicidir.

cami korkulukları

cami korkulukları

El Emeği Göz Nuru Cami Korkulukları

Cami korkuluklarının onlarca modeli bulunur. Bu dini mekanda her detay ayrı bir değer ve mana taşıdığı için cami korkulukları da mutlaka caminin iç yapısına uygun olan modellerde, renklerde ve ebatlarda tasarlanmalıdır. Bu noktada Çizgi Ahşap firması özel yerlerimizin en önemlisi olan camilerimize oyma sanatının kullanıldığı farklı cami korkulukları tasarlıyor.

Usta bir işçilik ve itina ile tasarlanıp hazırlanan bu ürünler diğerlerinde olduğu gibi uzun yıllar boyu sağlam kalabilecek yapıdadır. Ürünler kaliteli ağaçlar kullanılarak yapılır. Usta ve deneyimli ellerden çıkma bir cami korkuluğu için en doğru adres czgahsap.com. Firmanın kampanyalı fiyatları ve özel ürünleri ile ilgili daha detaylı bilgi için Çizgi Ahşap internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir