Ayrılık Acısı Yaşayanların Kaçınması Gereken Bazı Durumlar

Birçok kişi bu denemi yaşamıştır kuşkusuz. Ayılık acısı maalesef kolay bir durum değildir. Hele ki atlatması oldukça zordur. Bu aslında kişiden kişiye de değişiklik gösterebilir. Ama genel olarak bu dönemde birçok kişinin yaptığı bazı hatalar vardır. İşte bu yazıda siz değerli okuyucular için ayrılık acısı yaşarken kaçınmanız gereken bazı durumlardan kısaca söz etmek istedik.

ayrılık

ayrılık

Sonradan Keşke Demeyin

İlk olarak daha sonrasında pişman olmamak istiyor iseniz onunla ilgili her şeyi çöpe atmaktan vazgeçin. O sinirle birçok kişi her şeyi kırıp döküyor. Görmeye dayanamıyor iseniz bir arkadaşınıza verin ve sizin için saklasın. Ayrıldığınız zaman karşı tarafa tüm içinden geçenleri anlattığın bir mektup yazıp verme sakın. Bun hareketinden daha sonra çok pişman olabilirsin. Üçüncü kaçınılması gereken davranış ise son dönemlerde oldukça moda olan dövme. Onunla ilgili dövme yaptırma!

ayrılık acısı

ayrılık acısı

Bu dönemde iken slow aşk müzikleri dinlemekten sakın. Kendi sosyal hayatına devam et. Davetlere katıl. Kendini sürekli yemeye verme. Hatayı kendinde aramaya başlama. Son olarak sosyal medyaya bu durumları taşıma.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir