Aynı Kombini Farklı Ortamlarda Kullanmak Mümkün mü?

Kombinasyonlarınızı hazırlarken günlük yaşam içinde farklı iş hayatında farklı olarak tercih etmenin yanı sıra davet ve organizasyonlarda ise daha farklı olan seçimler eyer vermeniz gerekir. Fakat iş yerinden hemen sonra katılmanız olan bir davet odluğunda sadece aksesuar kullanımları ile kombinasyonunuzda değişimleri yaratabileceğinizi biliyor musunuz?

Aynı kombini farklı ortamlarda değerlendirmek için sadece birkaç dokunuş yeterlidir. Kimi zaman ayakkabı, kimi zaman bir şapka ya da takılar ile yapacağınız bu değişimler ile son derece farklı olan kombini yakalamanız mümkün olur.

Aksesuarlar ile Değişimi Yakalamak

Aksesuar kullanımları ile sıradan ya da sade olan bil kombini bir davet kombinasyonuna çevirmeniz mümkün. Düz siyah bir elbise her daim kurtarıcı olmuştur. İş yerinize giderken kullanacağınız düz siyah elbisenizi şık bir ceket ile tamamlayarak günü geçirebilirsiniz. Aynı günün devamında katılacağınız davet için ise ceketi çıkartarak şık ve dikkat çeken takılar ve topukla ayakkabılar ile kombinasyonunuzu farklı hale getirmeniz mümkün olur.

Bunun yanı sıra günlük yaşamda kullandığını beyaz sade bir tişörtü iş hayatı içinde kullanmak için yaka iğnelerinden, kolyelerden yararlanmanız mümkün. Kolaylıkla yapılacak olan küçük dokunuşlar ile günlük kombini iş kombinasyonunuza dönüştürürken, iş kombinasyonunuzu da davet ve organizasyon etkinliklerine katılım için uygun hale dönüştürebilirsiniz. Ufak dokunuşlar ile harikalar yaratmak hayal gücünüze kalmış.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir