ATV Ekranlarında Kırgın Çiçekler Dizisi için Geri Sayım Başladı

ATV ekranlarında yeni dizi sezonu açılmaya başlıyor. Uzun yıllardır yayınladıkları tüm diziler ile reyting rekorları kırmayı başaran ATV ekranlarında Kırgın Çiçekler adlı yeni dizi ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Kırgın Çiçekler Hikayesi

Kırgın Çiçekler

Kırgın Çiçekler

Kırgın Çiçekler dizisinin hikayesi Eylül adında 16 yaşlarında genç bir kızın hikayesini konu alıyor. Gecekondu evinde annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve Kemal adlı üvey babası ile birlikte yaşayan Eylül, üvey babasının tacizlerine uğrayarak kötü bir hayat geçiriyor.

Taciz olaylarını annesine anlatan Eylül ise annesiyle birlikte bir çözüm yolu aramaya başlıyor. Eylül, annesinin isteği ile yetimhaneye teslim ediliyor.

Yetimhanenin karşı apartmanında oturan Cemre ise son derece zengin ve lüks bir hayat yaşıyor. Annesi tarafından 16 yaşında yetimhaneye teslim edilen Eylül ise zor günler geçirirken onu bu zor günlerinde yetimhanenin müdür yardımcısı olan Feride avutuyor.

Eylül’ün yetimhane günlerini ve dizideki diğer hayatların yaşadığı maceraları konu alan Kırgın Çiçekler reyting rekorları kırmak için geri sayıma başlamış durumda.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir