Asma Tavan Modelleri

Yeni konut anlayışı, birçok yeniliği beraberinde getirdi. Bu yenilikler ile salt olarak bizlerin de konutlara olan bakış açımız değişkenlik göstermeye başladı. Özellikle şantiye zamanında alınan dairelerin dekorasyonları ile bizzat ilgilenir hale gelmemiz, tam anlamı ile bu değişkenlik ile alakalıdır. Bugün tüm şantiyelerde, yaşam başlamadan önce yapılan ortak uygulama, asma tavan çalışmasıdır.

Değişen istekler, böyle bir uygulamanın otomatik olarak doğmasına neden olmuştur. Klimanın sadece soğutma olarak değil, ısıtma olarak da hayatımızın içerisine girmesi, tavan içerisine yerleştirilen kaset tipi klimalar ile daha fonksiyonel bir şekilde kullanılması, asma tavan uygulamasının devreye girmesini sağlamıştır. Klima tesisatlarının tümü klima dâhil olmak üzere, asma tavanın içerisinde kalmış ve ortaya görsel olarak bir duruş çıkmıştır.

Asma tavan modelleri

Asma tavan modelleri

Yeni Modellerle Başka Dünyalar

Bu uygulamanın son derece revaçta olması, yeni modellerinde ortaya çıkmasına neden oldu. Yeni modeller, farklı görsel görünümlerin yaşanmasını sağladı. Dekorasyon adına, her şeyin hızla değiştiği dünyamızda, konutlarınızda farklılıklarının kapısını aralamak isterseniz, bu uygulamayı evlerinize dâhil etmelisiniz. Yeni modellerle birlikte, başka bir dünyaya doğru yolculuk, sizleri bekliyor.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir