Aşk ve Günah İhtiras Entrika ve Aşkın Karma Hikayesi

Kanal D ekranlarına D Productions yapımı Aşk Ve Günah, 31 Ağustos pazartesi günü 1. bölümü ile yayına girdi. Günlük dizi formatında hafta içi her gün saat 16:00’da yayınlanacak olan dizinin senaristliğini Sema & Suna Tensi kardeşler,  yönetmenliğini ise genç ve başarılı yönetmen Mustafa Kotan üstleniyor. Oyuncu kadrosunda ise Tekin Teme (Kerim), Seren Deniz Yalçın (Nesrin), Türkan Kılıç (Selda), İlknur Şaşmazer (İpek), Eren Tınas (Sinan) yer alıyor.

aşk ve günah

aşk ve günah

Mazbut Bir İş Adamının Değişen Hayatı

Erkek ana karakter Kerim zengin bir iş adamıdır. Evli ve 3 çocuğu ile mutlu bir evliliği vardır. Kerim bir iş rekabeti için kurşunlu saldırıya maruz kalır. Özel şoförü Kerim’i korumak isterken ölür.

aşk günah

aşk günah

Bu duruma çok üzülen Kerim,  şoförünün ailesine vicdan borcunu ödemek için onları evine alır. Fakir bir hayatın içinden gelen Nesrin (Seren Deniz Yalçın) ihtiraslı bir genç kızdır. Kerim’in tüm iyi niyetleri ile eve aldığı şoför kızı, hayatını alt üst edecek planlar peşindedir.

aşk ve günah dizi

aşk ve günah dizi

Pembe dizi tadında  başarılı bir proje olan Aşk Ve Günah özellikle hanım izleyici kitlesini hedefliyor. Hafta içi her gün evlere konuk olacak olan Aşk Ve Günah dizisinin çok ses getirmesi bekleniyor.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir