Artık Devir Değişti

Eski zamanlara şöyle bir bakalım, çok eskiye değil yirmi yıl öncesine gidelim. Herkesin yatak odasında çeyizler birlikte gelen sandıklar vardı.

sandıklı baza

sandıklı baza

Bu sandıkların içerisinde ne olduğu hiçbir zaman ortaya çıkmadı ama önemli bir işlevi üstlendiği, kadınlar tarafından her zaman dile getirilirdi. Erkekler çok anlamazlardı ve bu yüzden de kadınlar ne derse onu yaparlardı.

Çehre değişti

Ancak yeni dönemde ciddi değişikliklerin ön plana çıktığını görüyoruz. Ebeveyn yatak odalarında bir devrimin olduğunu ve eskinin yeniden ayrıldığına tanıklık ediyoruz. Sandıkların yerini alan sandıklı baza, odanın çehresinin de değişmesine neden oldu. Değişen odalar, farklı yaşam alanlarının da açılmasını sağladı.

sandıklı baza

sandıklı baza

Devrin değişmesine öncü olan, ürettikleriyle her zaman sektörde aranılan marka olan Çiftçioğlu Mobilya, sandıklı baza üretimleriyle yeni bir havanın oluşmasına yardımcı oldu. Ürünlerde ki kalite, evladiyelik özelliklerde olması, sizlerin tercih nedenlerinden sadece birkaçı olacaktır. Artık ebeveyn yatak odalarında, fazla olan eşyalar, hep bir yerlere giren ve ortada dolaşan üst başlar, sandıklarda değil, sandıklı bazalarda kendilerine yer buldular.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir