Apple Store şimdide Anadolu Yakası’nda

Dünyanın en büyük teknoloji markalarından birisi olan Apple’ nin resmi satış mağazası Apple Store çok kısa bir süre önce Türkiye’deki ilk mağazasını İstanbul’ un Avrupa Yakası’nda açmıştı. Türkiye’de özellikle akıllı cihaz teknolojisine gösterilen yoğun ilgi Apple gibi bir dünya devinin ilgisini fazlasıyla çekmiş ve Türkiye’deki bu büyük piyasada kendisine yer bulabilmek amacı ile çalışmalarını Türkiye’ye doğru yönlendirdi.

Dünyadaki 444. mağaza olacak

app store türkiye

app store türkiye

Bu çalışmalar kapsamında Apple Türkiye’deki ikinci mağazasını açmaya hazırlanıyor. Hazırlıkların tamamlandığı ikinci mağaza için Apple yine İstanbul’ u tercih etti. Ancak bu kez İstanbul’ un Anadolu Yakası’nı tercih eden Apple, yeni mağazasının adını Apple Store Akasya olarak belirledi.

 

Apple Store Akasya Apple’ nin dünya genelinde kullanıcılarına hizmet verebilmek amacı ile açmış olduğu 444. mağaza olacak. Apple’ nin en yeni ve en güncel ürünlerinden hizmetlerine kadar son derece geniş bir hizmet yelpazesine sahip olacak bu Anadolu Yakası’nda hizmete açılacak Apple Store ile Türkiye’deki Apple kullanıcıları en yeni ürünleri daha kolay ve daha pratik bir şekilde satın alabilme imkanına sahip oluyor.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir