Andplay Hoparlör ile Duşta da Müzik Dinleyin

Su geçirmeyen hoparlör ile duşta da müzik dinleyebilirsiniz. Sudan etkilenmediği için sesi kaliteli şekilde alırsınız. Güçlü şarj kapasitesi ile isterseniz plaj ve havuzda da müzik keyfine devam edebilirsiniz. Kablosuz özelliği sayesinde istediğiniz melodiyi cebinizde taşıma imkanına sahipsiniz. Duş sırasında müzik dinlerken andplay hoparlörü vakum kısmından istediğiniz yere sabitleyin.

su geçirmez hoparlör

su geçirmez hoparlör

Taban kısmında bulunan vakum ile hoparlörü istediğiniz kaygan zeminde kullanabilirsiniz. Arabanızın camında, banyo fayanslarında, ayna üzerinde rahatlıkla takılır. Sadece duş sırasında değil araçla yapılan uzun seyahatlerde de size müzik keyfini yaşatır. Aracınızın camına takmanız yeterli.

Andplay Hoparlör ile 8 Saat Kesintisiz Müzik

Denizde, duşta, havuz kenarında sudan etkilenmeyen andplay hoparlörü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Vakumlu aparatı takın ve istediğiniz kaygan zeminde kullanın. Sekiz saatlik şarj ömrüne sahip cihaz ile uzun yolda da müziğin keyfini yaşarsınız. Müziğin ruhu dinlendirici özelliği bulunur. Uzun ömürlü şarjı, kaliteli ses gücü ve sudan etkilenmeyen yapısının yanı sıra dekoratif bir görünüme de sahip. üç farklı renk tonuyla istediğiniz mekana uyum sağlayabilirsiniz.

Andplay hoparlör

Andplay hoparlör

Andplay hoparlör sudan ve nemden etkilenmediği için yağmurlu havada da dinleyebilir ve romantik duygulara kapılabilirsiniz. Kaliteli tasarım özelliği sayesinde cebinizde taşıyabilir ya da kaygan zemin üzerine yerleştirebilirsiniz. Yeni teknolojiler sayesinde hayatınız hem daha kolay hale gelir hem de daha zevkli geçer.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir