2017’de Saçlardaki Yeni Trend Neon

Her yıl saçlarda başka tarzlar trend oluyor. Özellikle son yıllarda saçlarda farklı renklerin kullanılması modası başladı. Yani rengarenk saçlar giderek yayılmaya başlıyor. Özellikle de ünlülerde başlayan bu tarz artık dışarıda bir çok bayanda özellikle genç kızlarda yavaş yavaş görülecek. Bu sene kuşkusuz ki karanlıkta dahi parlayan neon rengi saçlar çok fazla karşımıza çıkacak.

neon saç renkleri

neon saç renkleri

Neon Saç Boyasından Bazı Etkileri

Daha çok cesur kadınların tercih olan neon oldukça iddialı bir renk. Cesaretli iseniz içinizden cıvıl cıvıl renkler akıyorsa saçlarınızı bu şekilde değiştirebilirsiniz. Bu renklerde en çok kullanılan kırmızı. Eğer kırmızıya boyayacaksanız 15 günde bir tekrar ettirmeniz gerekir.

neon saç

neon saç

Eğer doğallık diye tutturmayanlardan iseniz bu rengi tavsiye edebiliriz. Fakat unutmayın bu saç rengi makyajsız asla kullanılmamalı. Son zamanlarda özellikle gençlerde görülen renklerden bir tanesi de gri. Evet bu rengi tutturmak pek kolay olmuyor ama çok Trend. Yeşil tonları da özellikle beyaz tenli kızların tercih ettiği renklerden. Önce saçlarınızı oryalle sarıya kadar açın ve daha sonra kuaförünüze istediğiniz o yeşil tonunu yaptırın

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir