2015’in Moda Rengi Turuncu

Moda kavramı, sürekli kendisini yenileyen bir kavramdır. Bu kavramı, bayanlar ilgi içerisinde takip ederler. Her yeni gelişme onlar için takip etmeye değerdir. Hayat görüşlerini, yaşam tarzlarını modaya göre belirleyen bayanlar, bu konuda erkeklerin çok önünde yer alırlar. Erkeklerin modayla pek işleri olmaz, haberleri de zaten eşleri aracılığıyla bilirler.

2015 Turuncu Modası

2015 Turuncu Modası

Haki renk

2015 yılı, modanın yılı oldu diyebiliriz. İstanbul’da düzenlenen moda fuarı, yoğun bir ilgiye sahne oldu. Bu moda fuarında ortak olarak dikkatlerden kaçmayan ayrıntı ise, turuncu tonların ön planda yer almasıydı. Bu tonların haki olduğu kıyafetler modellerin üzerinde yer alırken, izleyenlerde kendilerini bu büyüden alamadılar. İlk günden bu yana, yani fuar bitene kadar turuncunun tonlarıyla süslenmiş elbiseler konuşuldu.

2015 Turuncu Modası

2015 Turuncu Modası

Burada görüşlerini ifade eden modanın duayenleri, 2015 yılına damgasını bu rengin vuracağı konusunda ortak bir mutabakata vardıklarını açıkladılar. Tabi ki bu durum hemen sahalara da yansıdı. Vitrinleri süsleyen bu elbiseler, kısa bir zaman içerisinde, insanların kıyafetlerinde de yer almaya başladı. Haki renk, hâkimiyetini çoktan kurdu.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir