2015’in Makyaj Trendleri

2014’ü uçuk renkler ile uğurlarken 2015’in makyaj modasında damgasını vuran sadelik ve makyaj yokmuş görüntüsü oluyor. Her kadının hayali olan makyaj yapmadan güzel görünüme sahip olma isteği bu sene moda oluyor. Sadece fondöten ve pudra ile deriyi matlaştıran gözleri ve dudakları öne çıkaran bu teknik çok konuşulacak.

makyaj trendi

makyaj trendi

Göz ve Dudak Makyajları

Bu senenin trendleri arasında olan ve geçmişten bu yana çekiciliğini kaybetmeyen şeftali tonları bahar ayları için de vazgeçilmeziniz olacak. Özellikle mat ten üzerine koyu şeftali göz farı ve bir rimel ile harika görüneceksiniz.

Ayrıca teknolojik zamanın önemini vurgulayan metal renkte farların kullanımı ayrı çekicilik katacak. Geçen senenin modası olan mat siyah eyeliner yerini renklilere bırakıyor. Göz renginize uygun süreceğiniz eyeliner ve altlı üstlü olarak süreceğiniz yoğun rimel ile gözleriniz muhteşemliği yakalayacak.

2015 makyaj trendi

2015 makyaj trendi

Bunun dışında benim ten rengim çok soluk diyorsanız yanaklarınıza kullanacağınız uçuk pembe tonları renk katacak ve çekici görünmenizi sağlayacak.

Sade yüzünüzün zıttı olarak dudaklarınızda kullanacağınız şarap ve kırmızının tonları gece makyajınızı tamamlarken gündüz ise pembe tonları kullanabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir