Tarzını Yenilemek İsteyenlere 5 İpucu

Bayanlar için olan bu yazımızda stilinde bir değişiklik yapma isteği olanlar için bir takım öneriler sunacağız. Biraz değişiklik dileyenler için hiçbir yerde duyamayacağınız tarz tavsiyeleri işte burada.

Kıyafetlerde Yenilik

İşe odanızdaki dolabınızda bulunan tüm parçaları yenilemekle başlayabilirsiniz.  Bu sezon eteklerde neredeyse her boy moda trendi diyebiliriz. İster diz üstü ister diz altı ekose desenli etekler alarak yeni tarzınıza ilk adımı atın. Bu paçaları uzun süet botlar veya stiletto ile tamamlayabilirsiniz. Tabi bu kombin gideceğiniz mekana göre değişir. Bu etek üzerine kesinlikle dar bir bluz tercih edin. Vücut şekli en azından bel kısmınız belli olsun.

Kıyafetler

Kıyafetler

Bunlara başka bir alternatifte kalem etekler var. Bu model etekler basenleri fazla olmayan ve bacak boyu hafif uzun kişilere muazzam olur.

Farklı Saç Modeli

Yüz hattınıza göre kendinize yeni bir saç kesimi uygulatın. Tarz yenilemek sadece giyimle bitmez. Saçlardaki değişim bu amacınızın en önemli kısmıdır. Uzun süredir kullandığınız saç şeklinizi değiştirmeli.

Saç Modelleri

Saç Modelleri

Makyajınızda Fark Yaratın

Tarz yenilemek aslında kendini baştan aşağı yenilemek demektir. Makyajınızda klasik çizginizden kurtulun.

Makyaj

Makyaj

Aksesuar Kullanın

Kombinler de asıl tamamlayıcı aksesuarlardır. Kullanmaktan kaçınmayın. Emin olun bu küçük detaylar sizin tüm havanızı değiştirir.

Aksesuar

Aksesuar

Kendinizle İlgilenin

Kendinizi biraz şımartmakta bir sakınca yok. Yenilenin.

 

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir