Stil Sahibi Ev Dekorasyonu Fikirleri

Modern tasarımlarla döşenmiş evleri gördüğünüz zaman bir iç geçirir ve hayallere dalarsınız. Ufak değişikliklerle evinize farklı bir hava katabilirsiniz.

stil sahibi ev dekorasyonu

stil sahibi ev dekorasyonu

Stil sahibi evlerin dekorasyonu için çok farklı fikirleri bulabilir ve canlı bir eve kısa sürede sahip olabilirsiniz. Ev dekorasyonları kişilerin stillerini yansıtır. Kendi tarzınızı yaratırken kurallara bağlı kalmayın.

Ev Dekorasyonu İçin İlginç Stiller

Odanız küçük ve ev az ışık alıyorsa duvarlarınızı açık renkler ile boyayın. Ayna tercihini dekoratif olanlardan seçerek, evi daha büyük gösterebilirsiniz. Koyu renk zemin evi karanlık ve dar gösterir. Döşemeleri değiştiremiyorsanız halıları açık renklerden seçebilirsiniz. Tek renk oda düzeniniz varsa perdelerinizi renkli seçmeniz önemli. Sade perdeler ise daha çok renkli takımlarda kullanılır.

ev dekorasyonu

ev dekorasyonu

Mobilyalarınızın cilalarını değiştirebilir ve evinizi ilginç hale getirebilirsiniz. Renkli ve desenli kumaşlar her zaman odaya canlılık sağlar. Kanepede düz renkli bir kumaş tercih ettiyseniz berjer takımı ile floral canlı kumaşları düşünebilirsiniz. Aksesuar özellikle evin önemli ayrıntısı. Mumlar, şamdan ya da ilginç aynalarla ortamın ferah olması sağlanabilir.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir