Sağlıklı Bir İlişkinin 4 Kuralı

Bugün hemen herkes ilişkisinin mutlu bir şekilde sonsuza dek sürmesini ister, ama ne yazık ki bazı nedenler ötürü çatlaklar oluşmaya başlar ve son haddede artık kırılma gerçekleşir. Çiftler ilişkilerini uzun ömürlü hale getirebilmek için çözüm yolları ararken, akıllara gelen ilk soru ‘Sağlıklı bir ilişki mi yaşıyoruz?’ oluyor.

Sağlıklı ilişki nasıldır, ilişkiniz sağlıklı mı ilerliyor, mutlu olmak için neler yapabilirsiniz? Aklınızda birçok soru varken karıştırdığınız dergilerdeki tüm ilişki testlerini çözerek mesaj arıyorsunuz öyle değil mi? Sağlıklı bir ilişki nasıl olmalıdır, gelin birlikte bakalım:

Sağlıklı İlişkilerin Olmazsa Olmazları:

En basit konularda bile duygu ve düşüncelerinizi rahatlıkla onunla paylaşabiliyor musunuz? Sağlıklı ilişki ilk olarak çiftler arasındaki iletişime bağlıdır. Konu ne olursa olsun kendi görüşlerinizi aktarabilmeli ve karşılıklı olarak birbirlerinizin düşüncelerine saygı duymalısınız.

sağlıklı ilişkiler

sağlıklı ilişkiler

Baş başa zaman geçirmek ilişkilerin kurtarıcısıdır. Her zaman arkadaşlarınızla ya da ailenizle bir aradayken eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz, ama baş başa, özel bir şeyler yapmak sizi yakınlaştırır. Baş başayken de eğlenebilmeyi bilmelisiniz.

keyifli zaman geçirmek

keyifli zaman geçirmek

Kendi sosyal hayatınız olsun. Tamamen partnerinize bağlı bir sosyal hayatınız olduğunda zaman içerisinde sıkıcı gelmeye başlayabilir. Onun da kendi sosyal hayatı olmasına izin vermeniz gerektiği gibi siz de buna özen göstermelisiniz. Bırakın bu akşam sizinle film izlemek yerine arkadaşlarıyla maça gitsin, bu ikinize de iyi gelecektir.

sağlıklı ilişkinin sırları

sağlıklı ilişkinin sırları

Ortak hedefleriniz olsun. Geleceğe dair planlar yapmak erkeklerin hoşuna gitmeyebilir, ama ortak hedefler koymanız ilişkinizi sağlamlaştıracaktır.

sağlıklı bir ilişki nasıl olmalı

sağlıklı bir ilişki nasıl olmalı

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir