PayKwik Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

İnternet üzerinde alışveriş imkanları arttıkça insanlar kredi kartından alışveriş yerine daha güvenli ve kişisel bilgilere gerek duyulmayan sanal kartları tercih etmektedirler. PayKwik fiyatları özelikle alışverişinize göre belirlediğiniz bakiye ile orantılıdır. Sanal ortam üzerinde yapacağınız alışverişe göre bakiyenizi tek kullanımlık halinde belirleyebilirsiniz.

PayKwik Nedir?

PIN kodu ile destekli ön ödemeli kart sistemi olup tek seferlik kullanım kolaylığı sağlayan güvenli sanal kart uygulamasıdır. Kullanıcının bilgilerine gerek duyulmaz, sadece kullanıcıya verilen PIN numarasının kaybedilmemesi gerekir. Kimlik numaranız ya da resminize gerek duyulmadan kartınızı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

PayKwik Sanal Karta Nasıl Para Yüklenir?

Alışverişinizi belirledikten sonra paykwik’e cep telefonunuza kontör yüklediğiniz gibi bakiye yüklersiniz. Üst limit olmadığı için istediğiniz kadar para yükleme olanağınız bulunur. PayKwik fiyatları belirleyeceğiniz bakiye oranında değişir. Alışveriş yaparken ya da oyun oynarken kullanacağınız sanal kartlar için sizden herhangi bir güvenlik sorusu ya da kişisel bilgiler istenmez.

PayKwik Nerede Kullanılır?

İnternet üzerinde alışveriş yaptığınız sitelerde kullanabilirsiniz. İletişim ve oyun sitelerinde günümüzde sıklıkla kullanılır. Yurt içi ya da yurt dışında alışveriş yapmanızı sağlayan platformlar paykwik üzerinde giderek geniş bir alana yayılıyor. İstediğiniz her noktadan güvenli alışveriş imkanı sağlayan sistemde bakiyenizi kendiniz belirlediğiniz için ön ödemeli kartlar içinde en güvenli sistem olarak görülüyor.

PayKwik Nasıl Alınır?

Online olarak satın aldığınız kartın numarası cep telefonuna gelir. Netsis kart online web satış sitesi aracılığıyla kartınıza güvenli ve hızlı ulaşma imkanı. Kartınızda bakiye kalmadığı zaman kontör yükler gibi para yükleyebilir ve alışverişinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Nakit kullanım sağladığı gibi oyun oynamanıza olanak tanır ya da istediğiniz siteden güvenli alışveriş seçeneği sağlar.

Netsis Kart online web hizmetleri ile 24 saat ön ödemeli paykwik sanal kartınıza sahip olabilirsiniz. https://www.netsiskart.com/paykwik-fiyatlari tek seferlik kartların PIN numaraları cep telefonunuza gelir. Günümüz internet dünyasında kişilerin tercihi istedikleri sitelerden alışveriş yapabilmek ve kişisel bilgilerini vermemek. Kişisel bilginiz olmadan hızlı alışveriş olanağı sunan paykwik sanal kartları ile oyun oynayabilir, alışveriş yapabilir dilerseniz nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.