Orijinal Malzemeler İle Sağlanan Tata Yedek Parça Hizmeti

Günümüzde giderek yaygınlaşmakta olan bilgisayar ve internet kullanımı sayesinde Tata yedek parça malzemelerinin en uygun fiyatlar üzerinden satışını gerçekleştirmekteyiz. Dünyada ve ülkemizde de yaygın olarak kullanılmakta olan Tata marka araçlarında, çeşitli sebepler ile değiştirilmesi gereken parçalar bulunmaktadır. Ancak ülkemiz sınırları içerisinde bu marka araçlar için yedek parçalara ulaşmak oldukça zor olmakta ve kişiler bu sorunlardan sıkça şikâyet etmektedir. Pek çok farklı bölgeler için sağlamış olduğumuz hizmetlerde Tata yedek parça fiyatları araçların modeli ve boyutlarına göre farklılık göstermektedir.

Tata Parça Ofisi‘nde ilgili markanın bir çok ürününe kolayca ulaşabilirsiniz. Başta tata indigo yedek parça olmak üzere bir çok farklı model üzerinden yedek parça konusunda bize güvenebilirsiniz. İndigo serisinin yanındatata xenon yedek parça konusunda da yine piyasanın hakimi olmaya çalıştığımızdan ötürü bunu bir gurur kaynağı olarak sunabileceğimizi biliyoruz. Fakat bu durum siz değerli müşterilerimize olan “kaliteli ve orijinal parça” anlayışına asla geçmemektedir.
Satışını gerçekleştirmiş olduğumuz Tata parça malzemelerinin, aynı zamanda yedek parça servis işlemini de sağlamaktayız. Alanında deneyimli çalışan kadromuz ile sunulmakta olan servis hizmetlerinde, satın alınmış olan yedek parça ürünlerinin, en kısa sürede monte edilmesi ve güvenli şekilde kişilere teslim edilmesi de mümkün hale gelmektedir. Dünya üzerinde büyük markalar arasında yer alan Tata firması, üretmiş olduğu araçlarda Indigo, Indica ve Telcoline modellerine de yer vermektedir. Aynı zamanda Vista, Indigo Marina ve Xenon modelleri de bulunan araçların, yedek parçalarının orijinal şekilde satışını sürdürmekteyiz. Güvenli ödeme ayrıcalığı ile sunulan Tata yedek parça servisi hizmetleri sayesinde, satın alınan malzemelerin aynı gün içerisinde kargo ile ulaştırılması da mümkün hale getirilmiştir.

Piyasadaki en kaliteli malzemeler ile gerçekleştirilmekte olan oto yedek parça hizmetlerinde, Tata marka araçlar için triger seti, sis çerçevesi, bagaj amortisörü, kol burcu ve debriyaj setleri malzemeleri satışa sunulmaktadır. Site adresimiz üzerinden detaylı bilgilere ulaşabileceğiniz hizmetlerde, satın alınmış olan malzemelerin isteğe bağlı olarak iade edilmesi de mümkün olmaktadır.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.