Mikro Saç Kaynak İşlemi Nasıl Yapılır?

Saç kaynak işlemi kısa olan saçlara ve uzamakta zorlanan saçlara uygulanan bir işlemdir. Farklı şekillerde uygulanabilen saç kaynak işlemi saçların daha gür ve dolgun görünmesini sağlar. En çok tercih edilen teknik mikro nano kaynak uygulaması olup mutlaka profesyonel olarak bu işi yapan uzman kuaförler tarafından yapılmalıdır.

mikro saç kaynak

mikro saç kaynak

Mikro saç kaynak işlemi son yıllarda en sık kullanılan kaynak tekniğidir. Saçlara ince tutamlar halinde kaynak yapılır. Mikro saç kaynak uygulaması şeffaf kapsül granüllerin yüksek ısı ile eritilerek saça uygulanmasından ibarettir. Tutamların ince olması kaynağın görünmez olmasını sağlar. Küçük ve şeffaf kapsüller uygulandığı için kaynak işleminden sonra saçınızı topladığınızda kaynak gözükmez.

mikro kaynak

mikro kaynak

Mikro Saç Kaynak Kimlere Uygulanabilir?

Mikro kaynak işlemi her saç tipine uygulanabilir. Çok kısa saçlı ya da uzun saçlı olmanız kaynak işleminin uygulanması için sorun teşkil etmez. Özellikle kısa saçlara kaynak işlemi uygulanması zordur. Ancak mikro kaynak teknolojisi ile kısa saçlı olanlara da kaynak uygulanabiliyor.

saç kaynak

saç kaynak

Kaynaktan sıkıldığınızda saçlarınıza zarar vermeden çıkarılabilir. Atrium Paris Kuaför uzman kadrosu ile profesyonel saç kaynak hizmeti veriyor, tercihinizi Atrium Paris Kuaförden yana kullanın.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir