Kum Beji Dekorasyon Örnekleri

Bazı zamanlarda hayatımızda soyut ya da somut olarak değişimler yapmak isteriz. Eğer siz de böyle bir dönem içinde iseniz ve değişiklik arıyorsanız bunu evinizde gerçekleştirebilirsiniz. Mesela odanızdaki duvar rengini hoş ve soft bir renk olarak tanımlanan kum beji tonunda boyamak güzel bir fikir olabilir.

Duvarlarda Kum Beji Modası

Beji Dekorasyonları

Beji Dekorasyonları

Kum beji yaşadığımız modern dönemde oldukça favori renklerden bir tanesidir. Belki dekorasyonda moda bile denilebilir. Renk tok bir açık sarı ya da beji anımsatan sade ve göze hoş gelen ahenkli bir renktir. Hatta insanı dinlendirici ve sakinleştirici etkisinin de olduğu söylenmekte.

Kum Beji Dekorasyon

Kum Beji Dekorasyon

Ayrıca kum beji rengini duvarlarda kullananlar dekor ahengi ile ilgili pek problem yaşamıyor. Birçok tarz ve model dekorlarla bu renk uyum sağlayabiliyor. Hatta evdeki her bölüm için uygun olabilecek bir duvar rengi olan kum beji birçok ev stiline uyum sağlayabilir, abes kaçmaz.

Kum Beji Örnekleri

Kum Beji Örnekleri

Siz de hayatınızda küçük bir değişiklik yapmak isterseniz buna evinizin duvarlarını kum beji rengine boyayarak başlayabilirsiniz. Son dönemlerde dekorasyon modası olan bu renk içinizi ısıtacak ve size mutlu hissettirecek.

 

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir