Evine Renk Katmak İsteyenlere Bazı Tavsiyeler

Sizden takdir edersiniz kuşkusuz ki evimizde hepimiz ruhumuzu yansıtmak isteriz. Eğer evinize renk katmanın yollarını arıyorsanız bu yazıyı mutlaka okumanız gerekiyor. Çünkü bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza evinizde her yerde renklendirme yapabileceğiniz bazı dekorasyon fikirlerini vermek istedik. Hem de çok ufak değişikliklerle evinizde çok güzel renkler ortaya çıkartabilirsiniz.

ev dekorasyonunda yenilik

ev dekorasyonunda yenilik

Evime Nasıl Renk Katarım?

Evinize renk katmak için size ilk önerimiz duvara alacağınız rengarenk tablolar olacak. Renkli bir tablo ile duvarınızı gayet kolay bir şekilde renklendirebilirsiniz. Eğer duvarlarınız beyaz isteyen yine pastel renk tonlarda bir tablo tercih edebilirsiniz.  Ayrıca odanızda oluşturduğunuz kitaplıkta aslında hoş bir dekor sağlar. Çünkü içerisine dizdiğiniz rengarenk kitaplarla farklı bir ambiyans yaratabilirsiniz. Evinizdeki rengi eğer isterseniz yastıklarla da sağlayabilirsiniz. Çünkü kırlentler de aslında dekorasyonda önemli bir parçadır. Eğer doğru kullanılırsa çok da büyük bir etki yaratırlar.

dekorasyonda değişik trendler

dekorasyonda değişik trendler

Yine aydınlatma ve aksesuarlarda renk kaplama işlemi gerçekleştirebilmek mümkün. Çünkü aydınlatmaya her odada zaten kullanıyoruz. Bunu farklı renkteki avizeler ile neden yapmayasınız. Son olarak biblo ve aksesuarlar ile de farklı renkler ortaya çıkartabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir