Denteladres ile Kaliteli Porselen Tamir Kiti Ürünleri

Porselen tamir işlemleri son dönemlerde diş doktorları tarafından sıklıkla tercih edilmeye başladı. Porselen tamir kiti ile parçası kopan bir porseleni değiştirmek yerine tamir yapılması tercih ediliyor. Porselen ve metal durumları için kullanılan ürünlerin kaliteli malzemeden yapılmış olması diş sağlığınız için çok önemlidir.

porselen tamir kiti

porselen tamir kiti

Porselen Tamir Seti Nasıl Uygulanır?

Diş eti dokunuzu belirli bariyer ile örtün. Tamir edilecek bölüm için seramik ve netal yüzeylerde alüminyum oksit ve partiküller içeren bir mikroabrazyon işlemi ile pürüzsüz hale getirin. Porselen tamir seti özellikle kırılan porselen yüzeylerini hassas şekilde tamir eder. Kırılmış yüzeye uygulanır ve belirli süre beklenir.

Porselen Tamir Kiti ile Diş Hasarlarına Kalıcı Çözümler

Kırılan ya da hasar gören porselenlerin tedavisinde kullanılan porselen kitleri ile kalıcı tamiri yapabilirsiniz. Metal destekli porselen tedavisinde ilk olarak tamiri görülecek alanın düzgün şekilde hazırlanması gerekir. Tamir setleri kaliteli ve hızlı çözümler sağlar. Porselen asiti, jel gibi ürünlerden oluşur. Kullanımı oldukça kolay ve hasar işlemlerine kısa sürede uygulanır. Birkaç dakika bekleyin ve kalıcı çözümlere ulaşın.

Porselen Tamir Kiti ve Özellikleri

Ağız içinde bulunan porselen ve seramik dolguların tedavisinde kullanılır. Ürün kısa süre içinde dolgularınızı eski haline çevirir. Porselen diş kırıklıklarında etkili çözümler sağlar. Porselen dışında metal kaplamalarda da kullanılır. Set içinde farklı uçlar bulunur ve bunlarla diş yapısına uygun olan kullanılır. Ürünü kullanmadığınız zaman buzdolabında saklamalısınız. Kullanmadan önce buzdolabından çıkarın ve oda sıcaklığında biraz tutup, kullanın. Yapıştırıcı özelliği çok hızlı olduğu için kısa sürede tamir işlemlerini yaparsınız. Tüm ürünler test edilmiş olup güvenilirliği kanıtlanmıştır.

DentalAdres ile diş ve diş eti sağlığı ile birlikte ağız hijyeninin sağlanmasında kaliteli ürün seçenekleri sizleri bekliyor. Porselen tamir setleri  https://www.dentaladres.com/kategori/porselen-tamir-kiti sizler için kampanyalı fiyatlarıyla. Kullanım sırasında herhangi bir teknik bilgi gerektirmeyen ürünleri uygulamanız çok basit. Seramiklerin yüzey tedavisinde kullanılır ve estetik görünümünüze de olumlu katkı sağlar. Online sipariş vererek ürünlere kampanyalı ulaşabilir ve istediğiniz adrese kısa sürede getirtebilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir