Abiye Pantolon Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Davetlerde ve özel günlerde tercih edilen abiye pantolonlar ile kendinizi hem şık hem de zarif hissedeceksiniz. Pantolon modeli seçerken beden yapınızı dikkate almalı ve üzerine giyeceğiniz kıyafetle uyum sağlamalısınız. Günlük pantolonların aksine göz alıcı kumaşlardan tercih edildiği için diğer aksesuarlarınızı da özenli şekilde seçmelisiniz.

abiye pantolon

abiye pantolon

Abiye Pantolon Kombinleri

Tül, kumaş, payetli, dantel ve deri detaylı pantolon modellerinden birini seçerek davetlerinizin en şık bayanı haline gelebilirsiniz. Son dönemlerde payet kaplamalı pantolonlar oldukça moda. Payetli pantolon tercih edecekseniz aksesuar seçiminde abartıya kaçmayın. Giyeceğiniz üst kıyafeti ise daha sade renklerden tercih etmelisiniz.

Deri pantolonlar ise kombin yapacağınız üst kıyafete göre abiye olabilir. Davetlerde deri pantolon üzerine abartılı bir kıyafet seçebilirsiniz. Pullu payetli gömlekler ya da detayı fazla olan bluzlar ile deri pantolonlarınızı kombinleyebilirsiniz. Tül pantolonların çeşitleri oldukça fazladır. Tamamı tülden oluşabileceği gibi bazı detaylarında tül kullanılabilir. Tülden oluşan bir pantolon seçtiyseniz ince topuklu ayakkabı ve düz bir gömlek ile tamamlamalısınız.

tulum

tulum

Dantel ise gerek elbiselerde gerekse pantolonlarda sıklıkla kullanılır. Dantelin önemli özelliği pantolona abartılı bir görünüm sağlamaması. Sade ve zarif bir görünüm vermek istiyorsanız davetlerde dantelli pantolonları tercih edebilirsiniz. Üst kıyafette ise V yakalı bir bluz ya da dökümlü gömlek giyebilirsiniz. Bu sezon farklı renklerden oluşan dantel abiye pantolonları sıkça görebilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir